Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Coca-Cola – герой спецпроєкту Business Bravery

28 сентября 2022, 10:45
441
0
Автор:
Реклама

Соціальна ініціатива LIGA ZAKON, метою якої є розповісти про сміливий бізнес в Україні - BUSINESS BRAVERY. Про відчайдушних підприємців, які не зупинили свою діяльність попри всі складнощі та ризики, спричинені війною, а продовжують працювати заради мирного майбутнього. Саме вони є економічними героями України. Продовжуємо проєкт сміливою історією компанії Coca-Cola.

«Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» - лідер українського ринку безалкогольних напоїв, що входить до Coca-Cola HBC Group. Компанія дотримується принципів сталого розвитку з метою створення цінностей для свого бізнесу і суспільства.

«Війна вплинула на багато бізнес-процесів, але ще раз підкреслила адаптивність та єдність нашої команди. Ми продовжуємо працювати задля українського суспільства, допомагаємо постраждалим громадам та й надалі фінансуємо пілотний проєкт з відповідального поводження з відходами упаковки у Вишгороді», - Андрій Бублик, директор з корпоративних питань і сталого розвитку.

Де знаходиться Ваша компанія на цей час і чи була змушена переміститися з початком повномасштабної війни?

Виробництво та головний офіс Coca-Cola HBC Ukraine розташовані в Броварському районі Київської області. Переміщень не було.

Що Ваш бізнес втратив унаслідок війни чи бойових дій?

Було зруйновано квадрогенераційний завод та частину офісу, решта приміщень постраждали, але у меншій мірі.

Як виправляєте ситуацію для Вашого бізнесу у зв'язку з утратами?

24го лютого був негайно активований план дій у разі нападу, який передбачав тимчасову зупинку виробництва в Україні заради безпеки працівників. З перших днів після звільнення Броварщини ми активно працювали над відновленням виробництва. У травні роботу заводу було поновлено з урахуванням усіх вимог якості та безпеки.

Що загалом змінилося в роботі Вашого бізнесу з початку війни?

Як й усім компаніям, довелось зіткнулися з багатьма змінами щодо того, як і де ми працюємо. Дехто з колег був вимушений залишити свою домівку і переїхати до більш безпечних місць, багато хто взявся за зброю й долучився до лав ТРО й ЗСУ. На даний момент певна кількість співробітників компанії працюють віддалено, якщо сфера діяльності це дозволяє. Переважна більшість працівників займають ролі, що потребують фізичної присутності на робочому місті. Тож компанія створює усі необхідні умови для їх безпеки. З початку повномасштабної війни в Coca-Cola HBC не скорочували жодних позицій і не робили реструктуризацію.

Чи має змогу Ваш бізнес забезпечувати певні потреби цивільного населення або військових під час війни?

З перших днів війни командою Coca-Cola було безкоштовно доставлено понад 1,14 мільйони літрів продукції тим, хто цього найбільше потребує по всій Україні. За фінансової підтримки «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» у співпраці з благодійним фондом «КОЛО» для Центрального військового шпиталю було придбано 6 моніторів стану пацієнта і 3 морозильні камери та електрогенератор - для Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України.

На даний момент, The Coca-Cola Company, Coca-Cola HBC, інші партнери-ботлери та Фундація Coca-Cola взяли на себе зобов'язання виділити понад 18,5 мільйонів доларів США фінансово та надаючи напої. Ці кошти будуть спрямовані на допомогу нашим людям, громадам (Coca-Cola взяла на себе зобов'язання відбудувати зруйнований дитячий садок у селі Богданівка Броварського району) та сміливим зусиллям Товариства Червоного Хреста України.

Досьє: Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед
Перевірено за допомогою системи аналізу і моніторингу
ContrAgent

Поділитися досвідом може кожна компанія. Для цього достатньо заповнити форму - і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Головні умови для участі у спецпроєкті для бізнесу:

  • продовження діяльності під час воєнного стану в Україні;

  • жодних зв'язків із ворогом, а саме з рф та рб.

Ваш бізнес сміливий, якщо працює під час війни, - про це мусить знати світ!

Слава Україні!

Оставьте комментарий
Войдите, чтобы оставить комментарий
Войти
Подпишитесь на рассылку
Получайте по понедельникам weekly-digest о ключевых событиях бизнеса
Похожие новости