Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

"Консалтингова компанія БЮРО " – герої спецпроєкту Business Bravery

23 ноября 2022, 13:00
509
0
Автор:
Реклама

Соціальна ініціатива LIGA ZAKON, метою якої є розповісти про сміливий бізнес в Україні - BUSINESS BRAVERY. Про відчайдушних підприємців, які не зупинили свою діяльність попри всі складнощі та ризики, спричинені війною, а продовжують працювати заради мирного майбутнього. Саме вони є економічними героями України. Продовжуємо проєкт сміливою історією компанії консалтингова компанія БЮРО.

Консалтингова компанія БЮРО - це більше 15 років практики впровадження систем обліку, будування організації з нуля і оптимізації бізнес-процесів, займається консультаціями та супроводом бізнесу по питаннях податкового та управлінського обліку

"Безпека співробітників, це найцінніший наш скарб, ми готові підтримувати та консультувати благодійні організації що допомагають ЗСУ та населенню, страхів в нас немає , ми сильна нація", - Вікторія Домарева, податковий експерт та co-founder компанії Бюро

Де знаходиться ваша компанія на цей час і чи була змушена переміститися з початком повномасштабної війни?

Наша компанія нікуди не переїжала, адже ми були впевнені що все буде добре. Звісно, що було страшно та ми хвилювались, але ніхто зі співробітників не хотів виїжати і це також було аргументом. Центральний офіс в нас знаходиться в Києві інші в Дніпрі та Запоріжжі. Дійсно, Запоріжжя не дуже безпечний регіон і тому з цього регіону частина співробітників наразі перебуває у більш безпечних місцях. Проте, про виїзд за кордон взагалі не йдеться.

Що ваш бізнес втратив внаслідок війни чи бойових дій?

В квітні місяці у нас мобілізували одного співробітника - це наш бізнес-аналітик, який займався впровадженням управлінського обліку на підприємствах. Він офіційно оформлений і його робоче місце зберігається до закінчення його служби. Ми всі з нетерпінням чекаємо на його повернення.

Щодо клієнтів, то ми втратили тих, які були на території Херсону. Наразі з ними зв'язку і досі немає, проте я сподіваюсь що з ними все добре і ми обов'язково відновимо наше співробітництво.

Дякуючи ЗСУ наші офіси всі вціліли. Проте, скажу чесно було страшно особливо в Запоріжжі. Під час сильних обстрілів всі наші співробітники знаходились в безпечних місцях. Для нас як для компанії безпека перш за все.

Як виправляєте ситуацію для вашого бізнесу у зв'язку з утратами?

Ми почали працювати віддалено, все для безпеки робітників, приймаємо в штат співробітників ВПО. Переглянули ціни- зменшили їх для підтримки наших клієнтів, зорієнтувалися на потреби бізнесу- створили нові продукти , що тривають менше часу і вартують менше. Адже ринок праці в Україні з початком повномасштабного вторгнення дуже змінився. До війни в нас активно користувались попитом послуги бухгалтерського аутсорсингу. Проте, зараз дуже багато запитів по впровадженню та побудові фінансового відділу на виробництвах, підбір фінансового аналітика та інше. Також багато бізнесів зараз зрозуміли, що потрібно оптимізувати все та почали вкладати кошти в запуск та систематизацію управлінського обліку. Ця послуга також користується популярністю та по ній багато запитів.

Ми в свою чергу йдемо бізнесам на зустріч у ціновій політиці. Для нас важливо продовжувати працювати та надавати послуги, адже ті бізнеси які зараз витримають, після війни отримають великий підйом. Я в цьому точно впевнена на всі сто відсотків.

Чи мав (має) змогу ваш бізнес забезпечувати певні потреби цивільного населення або військових під час війни?

Ми допомагаємо з обліком благодійним організаціям. Наразі не можемо детально про це розказати, адже в нас тільки з'явився такий кейс. Загалом, то ми з радістю беремо такі проекти, бо вкотре повторюсь що нам важливо підтримувати економіку України.

Досьє: ТОВ "АК БЮРО"

Перевірено за допомогою системи аналізу і моніторингу ContrAgent.

Поділитися досвідом може кожна компанія. Для цього достатньо заповнити форму - і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Головні умови для участі у спецпроєкті для бізнесу:

  • продовження діяльності під час воєнного стану в Україні;

  • жодних зв'язків із ворогом, а саме з рф та рб.

Ваш бізнес сміливий, якщо працює під час війни, - про це мусить знати світ!

Слава Україні!

Оставьте комментарий
Войдите, чтобы оставить комментарий
Войти
Подпишитесь на рассылку
Получайте по понедельникам weekly-digest о ключевых событиях бизнеса
Похожие новости