Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як приборкати інфопростір. 5 порад від ЛІГА:ЗАКОН

13.52, 29 липня 2020
519
0

Як правильно налаштувати свій інформаційний простір

В умовах кризи інформаційний простір перенасичений новинами різного ґатунку — загальний обсяг інформації різної якості зріс у 3–5 разів. Топ-менеджер компанії не може собі дозволити випустити з поля зору критично важливу для бізнесу інформацію, так само як і не може відстежувати цілодобово новини. Розповідаємо, як правильно налаштувати свій інформаційний простір.

 "Іноді та сама новина може стати для компанії ризиком чи можливістю – залежно від того, як швидко про неї стало відомо. Часто інформаційний потік може цілком поглинути керівника бізнесу, блокуючи його здатність оперативно ухвалювати рішення. Особливо часто таке явище спостерігається в умовах кризи, — зазначила Ольга Таранова, бізнес-лідер LIGA360 компанії ЛІГА:ЗАКОН. — Саме тому ми розробили  LIGA360 — інструмент, який допомагає оперативно відстежувати всю критичну для бізнесу інформацію, не витрачаючи на це зайвого часу".

Насамперед необхідно визначити, яка інформація є критично важливою та може безпосередньо чи потенційно вплинути на бізнес. Наприклад:

  • Галузеві новини та публікації в медіа. Замість цілодобового перегляду стрічки новин — вчасні сповіщення щодо публікацій, вартих уваги.
  • Інформація про зміну статусу компанії. На будь-які зміни в реєстрі чи спроби вносити зміни необхідно миттєво реагувати. В умовах кризи важливо відстежувати не лише статус свого бізнесу, а й статус контрагентів і конкурентів.
  • Зміни в законах, проходження законопроєктів, статус нормативних актів. Пільги, податкові послаблення, регуляторні акти — важливо визначити, щодо яких із цих документів необхідно тримати руку на пульсі.
  • Інформація про судові рішення. Навіть якщо вашій компанії пощастило й у вас немає жодних судових справ, не можна відкидати, що вашим партнерам пощастило менше. Про такі речі просто потрібно дізнаватися першим.
  • Рівень заборгованості перед податковими органами. За деякими даними, близько третини українського бізнесу мали конфліктні ситуації з контролюючими органами. Несподіваний податковий борг і несподівані податкові штрафи — найбільш поширена ситуація. Тут точно не має бути жодних несподіванок.

LIGA360 — це презентована у квітні екосистема інформаційно-аналітичних рішень компанії ЛІГА:ЗАКОН, орієнтована на весь бізнес. LIGA360 дає змогу не просто оперативно відстежувати всю важливу для ухвалення управлінських рішень інформацію, а й фільтрує її залежно від професійного напряму своїх користувачів. Так, юрист має доступ до судових справ і законопроєктів, бухгалтер отримує інформацію про наявну заборгованість, штрафи, пені, переплату з оплати податків, PR-фахівець — дані моніторингу за обраними медіа.

Кожен із фахівців в один клік може винести інформацію на обговорення з командою та топ-менеджерами бізнесу, оцінити її вплив на бізнес; кожен із команди може залишити свої коментарі біля такої інформації. Якщо хтось із команди не користується системою — його можна безкоштовно долучити, надіславши відповідне запрошення. 

У LIGA360 у кілька кліків формується дайджест новин. Кожен користувач може сформувати найбільш значущі новини, прокоментувати їх і поділитись у зручному форматі зі своєю командою. Це дає можливість усій команді працювати в єдиному інформаційному просторі, що надзвичайно важливо в разі віддаленої роботи.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН — українська продуктова IT-компанія, яка понад 28 років забезпечує український бізнес інформацією, аналітикою та технологічними рішеннями для ефективної і безпечної роботи. До портфелю компанії входять 13 професійних продуктів, зокрема Інформаційно-правові системи (ІПС), система аналізу судових рішень‎ Verdictum, система перевірки та моніторингу контрагентів CONTR AGENT, сервіс моніторингу реєстраційних дій SMS-Маяк, сервіс моніторингу медіапростору Semantrum, сервіс звітності Report, чат-бот-бухгалтер для ФОП ReporTax, а також спеціалізовані ділові медіаресурси.

Екосистема хмарних продуктів LIGA360
Рішення для моніторингу змін в інфополі та бізнес-комунікації в команді
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини