Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як захистити свій бізнес від прискіпливої уваги правоохоронців

Рекомендації від Практики кримінального права та захисту бізнесу АО Azinger

На сьогоднішній день у представників бізнесу вже сформувалося бачення, що у випадку претензій з боку правоохоронних органів, небезпека полягає не в обвинувальних вироках суду. Довести справу до судового розгляду, а тим паче до призначення реального покарання - це вкрай складна та клопітлива робота, яка потребує залізних доказів та значного людського та часового ресурсу.

Реальна ж загроза для бізнесу криється в цілеспрямованому «тероризуванні» слідчими та прокурорами шляхом проведення великої кількості слідчих та процесуальних дій.

Увага з боку правоохоронців призводить до реальних збитків, втрати власності компаній, постійних перебоях в роботі, репутаційним втратам та ін. Але як це відбувається з процесуальної точки зору? Про що потрібно знати бізнесу для того, щоб захистити себе та своїх працівників від свавілля правоохоронців? Саме на ці питання ми спробуємо відповісти у статті: Маски-шоу знову в тренді. Яка небезпека для бізнесу?

Захистіть свій бізнес від зовнішніх ризиків разом з комплексом інформаційно-аналітичних продуктів LIGA360: СПЕЦІАЛІСТ З БЕЗПЕКИ. Контролюйте фінансово-майновий стан контрагентів, аналізуйте бізнес-зв'язки між компаніями та персонами.

Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему