Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
$

24 вересня в Києві в IQ Business Center відбудеться Ukraine Tax Conference

24.09.2019, 10:54
1544
0

У КИЄВІ РОЗГЛЯНУТЬ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ МІЖНАРОДНОГО ОПОДАТКУВАННЯ НА КОНФЕРЕНЦІЇ ЗА УЧАСТЮ ПРИНЦА ЛІХТЕНШТЕЙН
У КИЄВІ РОЗГЛЯНУТЬ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ МІЖНАРОДНОГО ОПОДАТКУВАННЯ НА КОНФЕРЕНЦІЇ ЗА УЧАСТЮ ПРИНЦА ЛІХТЕНШТЕЙН

24 вересня в Києві в IQ Business Center відбудеться Ukraine Tax Conference, організатором якої є швейцарська платформа з питань оподаткування та управління капіталом Exchange Ideas та її локальний і ексклюзивний партнер в Україні - Eterna Law.

Захід пройде за участю Принца Міхаеля фон Ліхтенштейн.

Податкова конференція буде орієнтована на останні зміни в українському податковому законодавстві, як з точки зору внутрішнього, так і міжнародного оподаткування. Конференція також буде включати порівняльний аналіз податкового законодавства для окремих юрисдикцій. Ще один блок буде присвячений інвестиційним можливостям для українців.

Далі основна увага буде приділена фундаментальним змінам у міжнародному податковому середовищі та їх впливу на українські приватні особи, компанії та інвестиції.

Також на конференції обговорять аспекти використання іноземних юрисдикцій з метою отримання податкових пільг для IT-компаній.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН виступає інформаційним партнером конференції.

Серед спікерів: Оксана Кнейчук, Партнер, Eterna Law, Лариса Антощук, Менеджер, Керівник практики з вирішення податкових спорів КПМГ в Україні, Illia Neizvestny, Arendt & Medernach SA, Люксембург, Roland A. Pfister, Badertscher Attorneys at Law, Швейцарія, Michael Ellul , Busuttil&Micallef, Malta, Andrew Terry, Edwin Coe LLP, Лондон, Balazs Bekes, Партнер, BekesPartners, Угорщина, Eva Stadler, Wolf Theiss, Австрія, Friggo Kraaijeveld, KC Legal, Нідерланди, Кіпр, а також Його Високість Принц Міхаель фон Ліхтенштейн, Industrie- Und Finanzkontor Ets., Wealth Preservation Experts і багато інших.

Мова заходу - англійська, з перекладом на російську.

Програма конференції доступна за посиланням.