Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
$

EBA Expert Talk: Ринок цінних паперів: реалії та перспективи

2.10.2019, 14:41
238
0

Європейська Бізнес Асоціація запрошує на захід про стратегію розвитку ринку цінних паперів в Україні
Європейська Бізнес Асоціація запрошує на захід про стратегію розвитку ринку цінних паперів в Україні

Європейська Бізнес Асоціація запрошує на «EBA Expert Talk: Ринок цінних паперів: реалії та перспективи» співорганізовано з Freedom Finance Ukraine.

На якому рівні знаходиться інвестиційна активність громадян в Україні та в якому стані перебуває ринок цінних паперів? Як розвинути ринок цінних паперів так, щоб він став вагомою складовою розвитку економіки країни?

Як це працює в інших країнах і який позитивний досвід може перейняти Україна? Як має виглядати стратегія розвитку ринку цінних паперів? Як цінні папери можуть стати інструментом додаткового доходу для громадян?

Спікери:

Супрун Андрій, Начальник управління депозитарної діяльності Національного банку України

Тімур Турлов, генеральний директор компанії Freedom Finance Ukraine

Логвиненко Олена, Директор департаменту стратегічного розвитку, Національна Комісія з питань цінних паперів та фондового ринку

Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов'язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представника від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (01 жовтня 17:00).