Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
$

БЛАГОДІЙНИЙ ЗАБІГ LEGAL RUN з нагоди Дня юриста, 10 жовтня 2020 року

10.10.2020, 15:53
557
0

Мета забігу Legal Run – збір коштів на придбання медичної апаратури для пацієнтів Виїзної паліативної служби допомоги дітям
Мета забігу Legal Run – збір коштів на придбання медичної апаратури для пацієнтів Виїзної паліативної служби допомоги дітям

10 жовтня 2020 року у Києві пройде Благодійний забіг на 5 км на Трухановому острові, організований юридичною компанією Legal House.

Мета забігу Legal Run - збір коштів на придбання медичної апаратури для пацієнтів Виїзної паліативної служби допомоги дітям. Ці діти мають невиліковні захворювання, які загрожують життю або несуть короткий прогноз для життя.

Є діти, захворювання і стан яких нерозривно пов'язані з постійною медичною допомогою, спеціальним обладнанням та доглядом. І тільки завдяки величезному бажанню батьків, допомозі волонтерів та спеціальних паліативних бригад таких дітей вдається забрати з реанімації і стаціонарів додому.

Ваша участь у забігу дасть можливість малюкам жити і рости не в стінах реанімації, а в колі сім'ї. На зібрані кошти ми придбаємо спеціальну апаратуру: кисневі концентратори - щоб дихати, аспіратори - щоб очищати дихальні шляхи для надходження кисню

На офіційному сайті забігу можна зареєструватися для участі у ньому або просто зробити благодійний внесок у будь-якому розмірі: http://legalrun.net/.

Запрошуємо юристів та людей, не причетних до юридичної діяльності, сімейні та корпоративні команди. Головні умови - бажання допомогти важкохворим дітям, вік не менше 18 років та задовільний стан здоров'я.

Біжимо, щоб діти дихали!

#legalrun #біжимо_щоб_діти_дихали

Загальна інформація

Назва: Legal Run

Девіз: Біжимо, щоб діти дихали

Ідея забігу: Денис Овчаров, адвокат, партнер ЮК Legal House

Організатор: ЮК Legal House (ТОВ Легал Хауз Груп)

Реєстрація учасників та детальна інформація на офіційному сайті забігу: http://legalrun.net/

Бенефіціар благодійної допомоги: Громадське об'єднання «КЛІНІКА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ», основною метою якого є здійснення діяльності із захисту прав та свобод в сфері охорони здоров'я та соціального захисту, надання безоплатної комплексної професійної патронажної, медичної, психологічної, соціальної, юридичної та духовної допомоги важко та/або невиліковно хворим дітям та молодим людям, вік яких не перевищує 25 років, та їх родинам.

Юридична компанія Legal House об'єднує експертів в Tax Law, Corporate Law & Corporate Governance, Private client practice / Wealth, White collar crime & Business protection. Компанія надає юридичні послуги приватним та корпоративним клієнтам. Місія компанії - зберегти, примножити і захистити активи клієнтів