Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
$

Управління невідомістю: стратегії СЕО та власників успішних компаній на Business Wisdom Summit

20.11.2020, 13:29
381
0

Ключова цінність Business Wisdom Summit - практичні кейси
Ключова цінність Business Wisdom Summit - практичні кейси

20 листопада на Business Wisdom Summit СЕО та власники Monobank, UFuture, «Датагруп», Регіональної Газової Компанії, HD Group, Petcube та інших провідних українських компаній поділяться своїм досвідом антикризового управління.

Business Wisdom Summit - флагманський івент бізнес/медіа бюро ekonomika+ та журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Щорічно саміт збирає сильних управлінців та лідерів бізнесу для обміну досвідом. Цього року всі компанії потрапили у зону економічної невизначеності, саме тому головна тема Business Wisdom Summit 2020 року - управління невідомим.

Уперше в історії саміту всі охочі зможуть безкоштовно долучитися до онлайн-трансляції головної ділової події року за попередньою реєстрацією: https://bws.delo.ua

20 учасників зможуть не лише отримати стратегії лідерів ринку, а й познайомитися зі спікерами наживо на інноваційному майданчику UNIT.City, обравши формат OFFLINE Vip. На гостей також чекає нетворкінг-ланч з діловою елітою України, воркшоп від Единбурзької бізнес-школи спеціально для Business Wisdom Summit, участь у церемонії нагородження найкращих управлінців за версією видання «ТОП-100. Рейтинги найбільших» та інші можливості.

LIGA360 підтримує форум Business Wisdom Summit як ІТ-рішення для топ-команди бізнесу.

Головна цінність Business Wisdom Summit - практичні кейси

Спікери BWS розкажуть, як економічну турбулентність зробити трампліном для виходу на нові ринки і чому криза - найкращий час для впровадження інновацій. Гості найбільшого в країні ділового заходу знатимуть рецепти від компаній, як перетворити ірраціональні страхи перед невідомим на ефективні бізнес-моделі.

Досвідом поділяться: співвласник Monobank Олег Гороховський, засновник холдингової компанії UFuture Василь Хмельницький, співзасновник Petcube Ярослав Ажнюк, співвласник АТБ Борис Марков, співвласник HD group Борис Шестопалов, директор Регіональної Газової Компанії Олег Никоноров, партнер Sayenko Kharenko Олена Сукманова.

Теми Business Wisdom Summit:

  • Як побудувати ефективну взаємодію різних компаній у холдингу і розвинути екосистему.

  • Що ефективніше: залучити СЕО ззовні або виростити свого.

  • Інструменти командоутворення в умовах віддаленої роботи: кейси компаній, яким вдалося підвищити залученість співробітників навіть на відстані.

  • Чому емпатія - невід'ємна риса лідера майбутнього і якими ще навичками та компетенціями володіє лідер 4.0.

  • Як компанія може розвинути у співробітників лояльність і чому програми з досягнення щастя замінили посадові інструкції.

Після саміту відбудеться церемонія нагородження найкращих управлінців за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Це чудова нагода поспілкуватися з представниками великих українських та міжнародних компаній, знайти майбутніх партнерів для ефективної співпраці та провести час, неформально спілкуючись зі своїми колегами з реального сектору економіки.

Приєднатися до онлайн-трансляції можна за попередньою реєстрацією: https://bws.delo.ua/