Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

85% співробітників віддалено і безперервне зростання компанії

Реклама

Чи вірите ви, що криза - це можливості? Для кого та які?

Так, я вірю, що криза - це можливість для кожної компанії знайти нові підходи і нових клієнтів.

«Хуавей УКРАЇНА» не раз переживала складні часи, але незважаючи ні на що, компанія продовжує безперервно розвиватися, збільшувати ринки збуту і прибуток. В умовах карантину завдання компанії, які працює у сфері телекомунікацій та ІТ, продовжувати надавати якісні послуги та сервіси людям.

Як ви оцінюєте ефективність переводу команди на віддалену роботу в подальшому? Як контролюють робочий час та ефективні команди у вашій компанії?

Наша компанія досить ефективно працювала над цим завданням і перевела 85% своїх співробітників на віддалену роботу. Резюмуючи, я можу з впевненістю сказати, що команда Департаменту персоналу змогла це зробити успішно. Виводити співробітників на роботу в офіс ми плануємо поступово.

Також в компанії були розроблені рекомендації для менеджерів і їх підлеглих, де чітко розписані обов'язки кожного. Щоденно команда Департаменту персоналу проводила обдзвін колег, цікавилась їх самопочуттям, настроєм, складності у віддаленій роботі, чи успішно співробітники виконували свої завдання, які фактори їх відволікають від роботи та багато іншого. Протягом цього року ми проводимо онлайн-опитування колег. Ці інструменти дозволяють аналізувати ситуацію та проводити заходи для поліпшення ситуації. Також ми організували онлайн-зустрічі всіх співробітників з директором «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» Ма Ці.

Нестандартні комунікації у внутрішніх комунікаціях - що це сьогодні?

У час карантину найефективнішими каналами комунікації всередині команди є: корпоративний чат, відеоконференції на базі онлайн-платформи Huawei, публічне спілкування по телефону, а також соціальні мережі. В окремому відділі персоналу, перед тим, як почати обговорення щоденних завдань, 5-10 хвилин ми ділимося цікавими новинами з життя за минулий день. Також ми організовуємо онлайн-тімбілдинги, вебінари та інше. Головна проблема - це покращити емоційний стан співробітників.

Персонал як капітал компанії? У що потрібно зараз вкладатися бізнесу?

На прикладі Huawei я можу відповісти однозначно, що персонал - це наша основна цінність. Завдяки саме людям «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» демонструє зростання (щорічне при цьому) за різними параметрами . Ми на постійній основі інвестуємо в освіту співробітників. На онлайн-платформі Huawei кожному з членів команди є можливість запропонувати навчальні курси в різних сферах.

Якими інструментами ви користуєтесь для відстеження бренду роботодавця у мережі?

Побудова бренду роботодавця - це тривалий і складний процес. Для цих цілей ми використовуємо цілий ряд інструментів і каналів комунікації, а саме:

- відгуки наших працівників та їх друзів

- відгуки колишніх працівників

- моніторинг сайтів із відгуками

- статті в інтернеті (окрім сайту компанії)

- портали пошуку роботи

- статті в пресі та медіа (співвідношення позитивних і негативних новин).

- фейсбук та інші соціальні мережі.

Цього року компанія приділяє більше уваги бренду роботодавця, створює позитивну репутацію своєю роботою. Відділ персоналу дуже активно співпрацює з Департаментом по роботі з громадськістю, що розробляє стратегію, і вже реалізує кілька напрямків просування бренду - в університетах, серед компаній, партнерів і клієнтів. Також створено власний Телеграм канал і регулярно оновлюємо Facebook-сторінку компанії.

Більш того, важливо розуміти, що значний вплив у формуванні репутації компанії відіграють її співробітники - їх задоволеність, мотивація, готовність бути амбасадорами бренду.

__

Для технічного відстеження та постійного моніторингу бренду компанії в мережі рекомендуємо звернути увагу на рольове місце HRа в системі LIGA360. IT-екосистема являє собою єдине робочий простір для всієї команди, в тому числі для роботи віддалено. Рішення для HR-менеджера - це набір інструментів для моніторингу трудового законодавства, з усіма новаціями та експертними коментарями, а також модуль системи аналітики та моніторингу медіа-простору Semantrum для відстеження згадок бренду і відгуків про компанію.

Раніше ми говорили про цінність людського капіталу c HRD Kyivstar.

Ми плануємо серію матеріалів про ефективність українських компаній і роботу їх команд.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини