Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Філіп Морріс Україна – герой спецпроекту Business Bravery

3 жовтня 2022, 11:41
491
0
Автор:
Реклама

Соціальна ініціатива LIGA ZAKON, метою якої є розповісти про сміливий бізнес в Україні - BUSINESS BRAVERY. Про відчайдушних підприємців, які не зупинили свою діяльність попри всі складнощі та ризики, спричинені війною, а продовжують працювати заради мирного майбутнього. Саме вони є економічними героями України. Продовжуємо проєкт сміливою історією компанії Філіп Морріс Україна.

Філіп Морріс Україна - провідна міжнародна тютюнова компанія. Виробництво і продаж сигарет, а також розробка та продаж бездимних продуктів під брендом IQOS.

"Ми керуємося чотирма основними принципами: сталі дії, спрямовані на безпеку та добробут наших співробітників, фінансова стабільність, справедливий підхід, гнучкість та турбота. Ми тут, щоб підтримувати людей у довгостроковій перспективі, і працюємо разом як команда, щоб надати справжню допомогу всім, хто цього потребує.

Серед перемог я б відзначив вчасну евакуацію людей на початку війни з найбільш небезпечних регіонів країни. Ми змогли знайти рішення, щоб продовжити бізнес в Україні і сплачувати тут податки, незважаючи на зупинку роботи фабрики. Наша компанія - один з п'яти найбільших платників податків, тож нашим головним завданням наразі є сталі поставки та забезпечення відповідних податкових надходжень. "Філіп Морріс" в Україні є ключовим американським інвестором і роботодавцем. І таким ми бачимо своє майбутнє в Україні. Компанія розраховує бути партнером та радником у питаннях відновлення країни" - коментує Максим Барабаш, генеральний директор «Філіп Морріс Україна»
Де знаходиться ваша компанія зараз, та чи була змушена переїхати з початком війни?

Головний офіс "Філіп Морріс Україна" знаходиться в Києві. Виробничий центр (фабрика) знаходиться поблизу Харкова.
Ми були вимушені повністю зупинити виробництво 24 лютого та через постійні бойові дії в Харківській області та обстріли міста поки що не можемо його відновити. Для нас життя та безпека наших співробітників - пріоритет. Ми єдина з тютюнових компаній в Україні, яка не відновила виробництво в Україні станом на сьогоднішній день. Для забезпечення сталих поставок продукції ми розпочали імпорт. При цьому вся імпортована продукція позначена українськими марками акцизного податку.

Що ваш бізнес втратив від війни?

Війна завдала серйозної шкоди ряду наших інфраструктурних об'єктів - було зруйновано наш регіональний офіс у Києві, магазини IQOS в Маріуполі та Києві, будівлю на території фабрики. Через активні бойові дії закритими залишаються магазини в Харкові, Запоріжі, Краматорську, Сумах та Миколаєві. Наразі ми ще оцінюємо вартість завданих пошкоджень інфраструктурі компанії.

Як ви виправляєте ситуацію для вашого бізнесу у зв'язку з втратами?

Нам знадобилося кілька тижнів, щоб відновити логістичні операції в тих регіонах, де це можливо. Ми вже відновили роботу 25 фірмових магазинів IQOS.

Що загалом змінилося в роботі вашого бізнесу з початку війни?

Філіп Морріс прийняла рішення імпортувати сигарети з інших країн. При цьому вся імпортована продукція позначена українськими марками акцизного податку. З початку війни ми вже сплатили більше ніж 13,7 млрд грн податків. Над забезпеченням поставок в Україну зараз працює 8 фабрик PMI. Компанія також розглядає різні варіанти, щоб забезпечити постачання продукції, крім імпорту. Як тимчасовий захід, нам вдалося налагодити співпрацю з компанією «Імперіал Тобакко» в Україні та організувати на її потужностях у Києві виробництво сигарет під брендами PMI.

Чи мав змогу ваш бізнес забезпечувати певні потреби цивільного населення або військових під час війни?

Компанія профінансувала закупівлю 25 машин швидкої допомоги, які вже знаходяться у Києві, Сумах, Харкові та Миколаєві. PMI перерахувала 10 млн доларів США на підтримку міжнародних гуманітарних зусиль.
З початку війни ми евакуювали більше ніж 1600 людей - наших колег та їхніх рідних разом з домашніми улюбленцями. Компанія продовжує виплачувати заробітну плату, додатково виплатила одноразову матеріальну допомогу всім працівникам, забезпечила проживання всім евакуйованим та членам їхніх сімей як в Україні, так і за кордоном до кінця 2022 року.

Досьє: Філіп Морріс Україна.
перевірено за допомогою системи аналізу і моніторингу ContrAgent

Поділитися досвідом може кожна компанія. Для цього достатньо заповнити форму - і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Головні умови для участі у спецпроєкті для бізнесу:

· продовження діяльності під час воєнного стану в Україні;

· жодних зв'язків із ворогом, а саме з рф та рб.

Ваш бізнес сміливий, якщо працює під час війни, - про це мусить знати світ!

Слава Україні!

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини