Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Компанія CS – герой спецпроекту Business Bravery

5 жовтня 2022, 12:37
163
0
Автор:
Реклама

Соціальна ініціатива LIGA ZAKON, метою якої є розповісти про сміливий бізнес в Україні - BUSINESS BRAVERY. Про відчайдушних підприємців, які не зупинили свою діяльність попри всі складнощі та ризики, спричинені війною, а продовжують працювати заради мирного майбутнього. Саме вони є економічними героями України. Продовжуємо проєкт сміливою історією IT-компанії CS.

CS - українська продуктова IT-компанія. З 1997 року CS створює високотехнологічні системи комплексної автоматизації бізнес-процесів та операцій фінансового ринку, управління персоналом і бізнесом, обліку та формування звітності. Програмні рішення CS використовуються в банках України, Молдови та Узбекистану. Серед них: автоматизована банківська система Б2, інтернет-банкінг iFOBS, кредитний комплекс CFRONT, аналітична система CS::BI, корпоративне сховище даних CS::BM та інші. Окрім розроблення програмного забезпечення, компанія CS надає послуги з: системної інтеграції; поставки ПЗ Oracle та надання розширеної технічної підтримки; поставки інфраструктурних комплексів від світових вендорів; IT-аутсорсингу.

"Попри всі труднощі і страхи сучасності, компанія CS вірна своїм цінностям та принципам - бути надійним партнером для наших клієнтів, надаючи кращі рішення з комплексної автоматизації бізнес-процесів, та бути надійним роботодавцем для нашої команди. Ми віримо у перемогу України і робимо все від нас залежне для її наближення", - Олег Вязьмітінов, директор компанії CS.

Де знаходиться Ваша компанія на цей час і чи була змушена переміститися з початком повномасштабної війни?

З початком повномасштабної війни більшість штату евакуювалася до більш безпечних регіонів України та за кордон. Наразі 83% працівників - в Україні, 17% - за кордоном. Досвід пандемії дозволив швидко налагодити віддалену роботу. У центрах найбільшого зосередження працівників функціонують офіси: у Києві, Львові та частково у Харкові.

Що Ваш бізнес втратив унаслідок війни чи бойових дій?

Спочатку бізнес утратив динаміку розвитку: декілька діючих клієнтів призупинили діяльність і декілька потенційних клієнтів змінили рішення щодо відкриття бізнесу в Україні. Але банківська система працювала, відповідно, не зупинялися і ми. Улітку з'явилися нові проєкти, бізнес почав відновлюватись.

Як виправляєте ситуацію для Вашого бізнесу у зв'язку з утратами?

Допомогли команді з релокацією, надали фінансову допомогу, відкрили офіс у Львові, та забезпечили працівників, що змушені працювати віддалено необхідною технікою, відновили поведення online-зустрічей - це все стало підґрунтям для налагодження ефективної роботи над проєктами.

Що загалом змінилося в роботі Вашого бізнесу з початку війни?

Компанія CS сфокусувалась над вдосконаленням своїх рішень й виконанням зобов'язань за проєктами, та збільшила час для комунікації з клієнтами.

Чи мав (має) змогу Ваш бізнес забезпечувати певні потреби цивільного населення або військових під час війни?

З перших днів війни CS надає різноманітну допомогу, як цивільному населенню - закупівля продуктів, медикаментів, допомога центрам біженців, лікарням, так і ЗСУ - закупівля захисного одягу, техніки та різноманітного обладнання.

Досьє: компанії CS - ТОВ "СІЕС ІНТЕГРА"
Перевірено за допомогою системи аналізу і моніторингу ContrAgent

Поділитися досвідом може кожна компанія. Для цього достатньо заповнити форму - і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Головні умови для участі у спецпроєкті для бізнесу:

  • продовження діяльності під час воєнного стану в Україні;

  • жодних зв'язків із ворогом, а саме з рф та рб.

Ваш бізнес сміливий, якщо працює під час війни, - про це мусить знати світ!

Слава Україні!

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини