Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

HUSQVARNA UKRAINE LLC – герої спецпроєкту Business Bravery

12 жовтня 2022, 12:00
207
0
Автор:
Реклама

Соціальна ініціатива LIGA?ZAKON, метою якої є розповісти про сміливий бізнес в Україні - BUSINESS BRAVERY. Про відчайдушних підприємців, які не зупинили свою діяльність попри всі складнощі та ризики, спричинені війною, а продовжують працювати заради мирного майбутнього. Саме вони є економічними героями України. Продовжуємо проєкт сміливою історією компанії HUSQVARNA UKRAINE LLC

HUSQVARNA UKRAINE LLC є дочірньою компанією міжнародної шведської компанії, виробника інструментів для лісу і саду, а також для будівництва. Займається організацією дистрибуції і сервісним обслуговуванням бензопил, газонокосарок, обладнання для будівництва. Мережа незалежних дилерських магазинів і сервісних центрів перевищує 200.

"Від початку повномасштабної війни основним пріоритетом була безпека співробітників і їх сімей. Ми організували евакуацію і тимчасове проживання в безпечніших місцях для співробітників і їх сімей, що цього потребували.

Як тільки убезпечили людей, стали думати про відновлення роботи. Оперативно знайшли альтернативний склад, організували логістику і всі процеси. Відверто кажучи, наші колеги з головного офісу не очікували, що ми так швидко відновимо роботу. Ми змогли, дякуючи спільній командній роботі всіх колег, дякуючи підтримці і розумінню наших зарубіжних колег. Вважаю, що маємо працювати. Адже наша продукція потрібна українцям. Особливо в такий складний час. Разом переможемо!", - Олег Михайлов, директор ТОВ ХУСКВАРНА Україна

Де знаходиться Ваша компанія на цей час і чи була змушена переміститися з початком повномасштабної війни?

Зараз ми в Києві. На початку повномасштабної війни частина колег переїхала на захід України, частина - в Польщу і Словаччину. Вимушені були відкрити альтернативний склад в Чернівцях і перевезти туди частину товару.

Що Ваш бізнес втратив унаслідок війни чи бойових дій?

На щастя, ми не понесли матеріальних втрат у наслідок бойових дій. Але частина наших дилерів постраждала. Деякі опинились на окупованій території, частину дилерів пограбували, або зруйнували магазини.

Як виправляєте ситуацію для Вашого бізнесу у зв'язку з утратами?

Ми відновили поставки нашої продукції дилерам з 22 березня 2022 року. Допомагаємо відновитись постраждалим партнерам, створили пільгові умови для розрахунків по товарних кредитах.

Що загалом змінилося в роботі Вашого бізнесу з початку війни?

Ми не змінили напрями діяльності. Але стали тісніше співпрацювати з ДСНС, підтримувати їх інструментом і обладнанням на благодійній основі.

10. Чи мав (має) змогу Ваш бізнес забезпечувати певні потреби цивільного населення або військових під час війни?

Маємо змогу і активно допомагаємо ДСНС, ЗСУ, ТРО і обласним адміністраціям. Передали на різні організаціїсотні бензопил, десятки бензорізів і бетонорізів, генераторів, сокир і т.п.

Досьє: ТОВ ХУСКВАРНА УКРАЇНА

Перевірено за допомогою системи аналізу і моніторингу ContrAgent

Поділитися досвідом може кожна компанія. Для цього достатньо заповнити форму - і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Головні умови для участі у спецпроєкті для бізнесу:

  • продовження діяльності під час воєнного стану в Україні;

  • жодних зв'язків із ворогом, а саме з рф та рб.

Ваш бізнес сміливий, якщо працює під час війни, - про це мусить знати світ!

Слава Україні!

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини