Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

FlexReality – герої спецпроєкту Business Bravery

17 жовтня 2022, 13:50
336
0
Автор:
Реклама

Соціальна ініціатива LIGA ZAKON, метою якої є розповісти про сміливий бізнес в Україні - BUSINESS BRAVERY. Про відчайдушних підприємців, які не зупинили свою діяльність попри всі складнощі та ризики, спричинені війною, а продовжують працювати заради мирного майбутнього. Саме вони є економічними героями України. Продовжуємо проєкт сміливою історією компанії FlexReality

FlexReality займається розробкою технологічної системи для створення й проведення уроків, а також визначення найефективнішого уроку з використанням сучасних технологій - AR_Book

"Наші цінності: Допомога та підтримка у часи випробувань. Ми хочемо допомогти дітям цікаво і легко здобувати інтерактивні знання, особливо за часів повномасштабної війни в Україні. Модернізувати систему освіти в Україні.
Чесність та відкритість. Ці цінності важливі для компанії, яка є “гнучкою” до нових впроваджень, а також ці якості є важливі для співробітників, які повинні мати чесність та відкритість у питаннях власної роботи та наших сумісних успіхів.
Відносно страхів. Коли ти створюєш щось нове, є вірогідність, що ринок може не зрозуміти продукт (у нашому випадку це освітня сфера). Занепокоєння відносно речей, які ти не можеш контролювати сам, наприклад, бюрократичні питання, які можуть затримати розвиток самого проєкту. Головна перемога на сьогодні полягає у сміливості створення нового продукту, у сміливості роботи нашої злагодженої команди, яка розширюється та плідно працює на нові результати та успішні звершення!"
- Михайло Шубін, директор FlexReality

Де знаходиться Ваша компанія на цей час і чи була змушена переміститися з початком повномасштабної війни?

На сьогоднішній день наша компанія знаходиться в Україні, 80% співробітників компанії теж. До цього моменту головний офіс знаходився у Харкові, але зараз на заході України. За період повномасштабної війни в Україні проєкт Flexreality став резидентами ДІЯ City та відкрив свій філіал у Польщі (активно працюємо на відкриття ще одного на ринку США).

Що Ваш бізнес втратив унаслідок війни чи бойових дій?

З початком повномасштабної війни проєкт Flexreality втратив 80% українських клієнтів (головні з них були музеї, освіта та нерухомість). Всередині компанії відбулося падіння рівня зарплат, штат втратив приблизно 20% співробітників. На цей час відбувається ефективна робота на відновлення внутрішніх процесів, тому з 42 представників компанії ми виросли до 71, що є вагомим показником вдалої спільної роботи.

Як виправляєте ситуацію для Вашого бізнесу у зв'язку з утратами?

Найголовніше це те, що ми пропрацювали фундаментальні цінності компанії, що допомогли нам змінити вектор розвитку у цей складний час. Раніше (до повномасштабної війни) ми були аутсорсинговою компанією, але завжди хотіли працювати на стороні свого продукту. Сьогодні ми робимо головний акцент на власний продукт AR_Book. Технологічна система для створення й проведення уроків, а також визначення найефективнішого уроку з використанням сучасних технологій. Даний проєкт допоміг нам зберегти, розширити та відновити капіталізацію компанії Flexreality. Найближчим часом плануємо відновити нашу аутсорсингову діяльність, але під інвесторські проєкти.

Що загалом змінилося в роботі вашого бізнесу з початку війни?

Ми повністю змінили формат та структуру роботи, перейшли з аутсорсингової діяльності на створення власного продукту AR_Book, що відповідає за модернізацію освіти в Україні. До цього проєкту ми не залучали інвестиції, але плануємо їх у майбутньому. Плануємо виходити на ринок США, щоб побудувати цей процес найефективнішим шляхом.

Чи мав (має) змогу Ваш бізнес забезпечувати певні потреби цивільного населення або військових під час війни?

Освітній фронт є одним з визначних, бо формує нове покоління свідомих українців. Ми створили освітній продукт AR_Book, щоб покращити якість освіти в Україні й світі, та дозволити вчителям створювати та проводити свої уроки одразу на нашій платформі, використовуючи безліч додаткових функцій. Система дозволяє отримувати детальну статистику для кожної школи, вчителя та учня. Багато сімей з дітьми повинні були рятуватися від жахів війни, місія нашого проєкту полягає у підтримці та забезпеченні кращих умов для навчання. Та можливостей у майбутньому!

Досьє: FlexReality

Перевірено за допомогою системи аналізу і моніторингу ContrAgent.

Поділитися досвідом може кожна компанія. Для цього достатньо заповнити форму - і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Головні умови для участі у спецпроєкті для бізнесу:

  • продовження діяльності під час воєнного стану в Україні;

  • жодних зв'язків із ворогом, а саме з рф та рб.

Ваш бізнес сміливий, якщо працює під час війни, - про це мусить знати світ!

Слава Україні!

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини