Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

MFT – герої спецпроєкту Business Bravery

19 жовтня 2022, 09:37
387
0
Автор:
Реклама

Соціальна ініціатива LIGA ZAKON, метою якої є розповісти про сміливий бізнес в Україні - BUSINESS BRAVERY. Про відчайдушних підприємців, які не зупинили свою діяльність попри всі складнощі та ризики, спричинені війною, а продовжують працювати заради мирного майбутнього. Саме вони є економічними героями України. Продовжуємо проєкт сміливою історією компанії MFT.

MFT - український виробник натуральних засобів для здоров'я зубів та ясен. Компанія продає зубні пасти, ополіскувачі, спреї, жуйки, зубні щітки, бальзами для губ і все - натуральне. Також компанія має корпоративні замовлення: брендує власну продукцію під замовника.

"Ми не здалися на початку, та почали допомагати людям в перші дні. Допомогли співробітникам, всі зараз у безпечних місцях. Відновили відділ продажу та виходимо на нові ринки, досягаємо нових цілей", - Юлія Чекалова, керівниця компанії.

Де знаходиться Ваша компанія на цей час і чи була змушена переміститися з початком повномасштабної війни?

Народжені були в Харкові, проте після війни були змушені переїхати та відновити виробництво у Івано-Франківську.

Що Ваш бізнес втратив унаслідок війни чи бойових дій?

Відділ продажів був змушений роз'їхатись по всій країні, відповідно, його ефективність кратно зменшилась. Також ми, в більшості, співпрацювали у Харкові з локальними підприємствами, компаніями. Були представлені у всіх супермаркетах, окрім АТБ і Сільпо. Але зараз більшість наших партнерів закрились чи встали на паузу, тим самим наші ринки збуту зменшились.

Як виправляєте ситуацію для Вашого бізнесу у зв'язку з утратами?

Після переїзду компанія знайшла проєктного менеджера та сформувала новий відділ продажів, які зараз працюють на всю країну, а не локально на Харків, як раніше.

Що загалом змінилося в роботі Вашого бізнесу з початку війни (можливо, Ви змінили напрям діяльності, почали співпрацювати з іноземними партнерами або, навпаки, - з локальними, але не типовими для вас у мирний час тощо)?

Не дивлячись на ситуацію, яка склалась, ми далі продаємо нашу продукцію, шукаємо нові колаборації із локальними брендами Франківська та намагаємось не засиджуватись на місці та постійно розвиватися.

Чи мав (має) змогу Ваш бізнес забезпечувати певні потреби цивільного населення або військових під час війни (магазини стали прихистками; гуманітарна, воєнна, медична допомога тощо)?

Авжеж, бренд багато допоміг на початку війни у Харкові. Також і у Франківську намагались якомога більше допомагати. Відвідували локальні благодійні аукціони.

Досьє: MFT

Перевірено за допомогою системи аналізу і моніторингу ContrAgent.

Поділитися досвідом може кожна компанія. Для цього достатньо заповнити форму - і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Головні умови для участі у спецпроєкті для бізнесу:

  • продовження діяльності під час воєнного стану в Україні;

  • жодних зв'язків із ворогом, а саме з рф та рб.

Ваш бізнес сміливий, якщо працює під час війни, - про це мусить знати світ!

Слава Україні!

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини