Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Транспортна компанія SAT – герої спецпроєкту Business Bravery

24 жовтня 2022, 14:30
752
0
Автор:
Реклама

Соціальна ініціатива LIGA ZAKON, метою якої є розповісти про сміливий бізнес в Україні - BUSINESS BRAVERY. Про відчайдушних підприємців, які не зупинили свою діяльність попри всі складнощі та ризики, спричинені війною, а продовжують працювати заради мирного майбутнього. Саме вони є економічними героями України. Продовжуємо проєкт сміливою історією транспортна компанія SAT.

Більше 20 років компанія SAT займається обробкою та перевезенням вантажів будь-якої складності: від 5 грам до 20 тонн по всій Україні. Надає повний спектр логістичних та супутніх послуг, таких як адресний виїзд та доставка, післяплата, упакування вантажу тощо. Попри всі обставини (підвищену небезпеку, ускладнення у сфері логістики), які виникли з початком війни в Україні, SAT продовжили дбати належним чином про вантажі своїх клієнтів, а також налагодили процеси для повноцінної обробки гуманітарної допомоги.

"Ще вчора ми працювали у звичному стабільному режимі, виконуючи свої посадові обов'язки, будували далекосяжні плани для розвитку компанії, втілення своїх особистих мрій та очікувань. Але сьогодні світ раптово став іншим, відбувся різкий перегляд цінностей, і ще те, що лише вчора здавалося рутинною працею, сьогодні стає героїчним вчинком. Як і у кожному бізнесі, воєнні дії відобразились на роботі нашої компанії: через ворожі загрози ми були змушені прийняти болючі рішення та закрити частину своїх відділень на окупованих територіях і у місцях, де йдуть бої.

Незважаючи на труднощі, компанія SAT змогла знайти можливості та відразу адаптувати свої процеси для відновлення роботи буквально на 2-му тижні війни, вже в новому форматі. Ми чітко усвідомлюємо важливість забезпечення логістики в країні. Так, складнощів багато, але попри усі несприятливі умови, ми оперативно, як ніколи, продовжуємо розробляти нові методи роботи, шукаємо нові схеми логістики, прокладаємо, можливо, єдині діючі на сьогодні, магістральні маршрути.

Ми працюємо! І ніяк по-іншому бути не може, коли нас чекають і нам довіряють. Нас чекають громадяни, нас чекають підприємства, приватні підприємці та усі, хто є нашими клієнтами ті, хто в цей час, підтримують економіку держави, підтримують обороноздатність та незалежність нашої країни" - Генеральний директор SAT, Боровко Андрій Олександрович.

Що ваш бізнес втратив унаслідок війни чи бойових дій?

На сьогодні ми фіксуємо відновлення рівня вантажопотоку на 60% від довоєнного періоду.

Вже зараз можна з впевненістю сказати, що робота у воєнний період принесла нам збитків не на один мільйон гривень.

Хоча такою є загальна картина в бізнес середовищі країни, а наша компанія спеціалізується на наданні послуг, в першу чергу В2В сфері, наші спеціалісти з відділу продажу та супроводження клієнтів прикладають максимум зусиль для сприяння підтримки наших клієнтів. І вже на сьогодні можемо відмітити позитивну динаміку: бізнес в Україні оживає і як результат - у нас мінімальні втрати клієнтів у Портфелі.

Як ви виправляєте ситуацію для вашого бізнесу у зв'язку з втратами?

SAT - однією з перших логістичних компаній України відновила вантажні перевезення та роботу відділень. Це сталось буквально на 2-й тиждень війни.

Ми усвідомлюємо, що логістичний напрямок надважливий для країни в цій ситуації, тому не зважаючи ні на що, будемо продовжувати налагоджувати логістичні сполучення між містами, надавати робочі місця українцям та допомагати всіма можливими методами.

Що загалом змінилося в роботі вашого бізнесу з початку війни?

Зважаючи на наші складські потужності (більше 27 500 кв.м), новим напрямком нашої діяльності став розвиток послуги «Відповідальне зберігання». Тобто частина наших приміщень вже віддана в оренду клієнтам для зберігання їхніх товарів. Особливо ця послуга актуальна для евакуйованого або релокованого бізнесу.

Крім того, активний розвиток почався у наданні послуги FULL TRUCK. Із ростом об'ємів перевезень, клієнтам вигідніше фрахтувати вантажівку повністю під свої потреби.

Чи мав змогу ваш бізнес забезпечувати певні потреби цивільного населення або військових під час війни?

Ще навіть до відновлення роботи відділень, SAT почав займатись волонтерською діяльністю:

  • частина складів SAT передана для потреб волонтерських організацій;

  • безкоштовно транспортуємо допомогу населенню та воєнним по всій Україні. За цей період нами було перевезено більше 300 тонн гуманітарних, воєнних, медичних вантажів.

Ведемо переговори із закордонними благодійними організаціями, діаспорами, партнерами щодо сприяння транспортування гуманітарних вантажів населенню та надання допомоги ЗСУ.

Організували на базі складів у Західній Україні тимчасові прихистки для переселенців.

Попри всі складнощі, ми в SAT віримо, що Перемога вже близько та будемо продовжувати надавати допомогу та піклуватися як про своїх співробітників, так і про населення України.

Досьє: ТОВ "ТК САТ"

Перевірено за допомогою системи аналізу і моніторингу ContrAgent.

Поділитися досвідом може кожна компанія. Для цього достатньо заповнити форму - і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Головні умови для участі у спецпроєкті для бізнесу:

  • продовження діяльності під час воєнного стану в Україні;

  • жодних зв'язків із ворогом, а саме з рф та рб.

Ваш бізнес сміливий, якщо працює під час війни, - про це мусить знати світ!

Слава Україні!

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини