Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін затвердив нове положення щодо використання повітряного простору

14 грудня 2017, 09:01
183
0
Реклама

Уряд затвердив нову редакцію Положення про використання повітряного простору України. Оновлення регулювання пов'язане з необхідністю його адаптації до сучасних вимог ICAO та Європейської організації з безпеки аеронавігації, а також усунення недоліків попередньої редакції документа.

Документ визначає структуру, класифікацію повітряного простору, особливості планування та координації його використання, заборони та обмеження. Крім того, у документі приділено увагу менеджменту повітряного простору і цивільно-військовій координації під час організації повітряного руху, нагляду, обслуговування та іншим особливостям повітряного трафіка.

Серед іншого в новому Положенні визначено чіткий перелік порушень порядку використання повітряного простору, до яких належить недотримання необхідних передпольотних і польотних формальностей та правил, порушення узгодженого плану польоту, правил перетину кордону тощо. Крім того, слід врахувати оновлений перелік випадків, коли зведення будівлі або іншої конструкції вимагає узгодження з Державіаслужбою та Міноборони. Це стосується:

- будь-яких аеродромів, вертодромів, постійних злітно-посадочних майданчиків;

- об'єктів, що перетинають поверхні обмеження перешкод аеродромів;

- об'єктів заввишки 45 м і більше за відносно контрольну точку аеродрому в радіусі до 50 км від нього;

- повітряних ліній електрозв'язку й електропостачання, вибухонебезпечних, радіотехнічних, світлотехнічних та інших об'єктів, здатних створити загрозу безпеки повітряного руху або перешкоджати роботі аеродрому, незалежно від їх розміщення;

- об'єктів незалежно від їх розміщення з висотою 100 м і більше над земною поверхнею.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини