Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

За зведення будівлі на острові чиновник потрапить під суд

28 листопада 2017, 17:58
166
0
Реклама

Столична прокуратура повідомила про підозру колишньому керівнику одного з комунальних підприємств, який уклав фіктивний договір оренди земельної ділянки на території Гідропарку та побудував там будинок.

Згідно з матеріалами правоохоронців чиновник, перебуваючи на посаді генерального директора КП, використовував своє службове становище і уклав від імені підприємства зі своєю дочкою договір оренди земельної ділянки, що знаходиться у водозахисній зоні. Попри те, що на цій території будівництво заборонено, екс-чиновник самовільно і за відсутності дозвільних документів побудував на ній дерев'яний будинок і господарські будівлі.

У результаті колишньому чиновникові загрожує кримінальна відповідальність за самовільне зайняття земельної ділянки і самовільне будівництво, а також зловживання службовим становищем. Крім того, прокурори готують позовну заяву про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.

Цей приклад підтверджує те, що питання боротьби із земельними порушеннями не втрачають актуальності, адже іноді грубо порушують закон у цій сфері навіть представники влади. Базою захисту нерухомого майна має бути його постійний юридичний і фізичний контроль. Правовий статус майна можна відстежувати шляхом звернення до реєстру нерухомості, причому найзручніше контролювати зміни в електронному режимі.

Таку можливість надає спеціальний сервіс SMS-Маяк, запущений на технічній базі «ЛІГА:ЗАКОН». З його допомогою про зміни в реєстрі нерухомості можна оперативно дізнатися SMS-повідомленням, електронним листом, а також сповіщенням у кабінеті користувача.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини