Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Питання відкриття ринку землі перенесене на наступний рік

14 листопада 2017, 13:07
224
0
Реклама

Голова підкомітету з питань економічної та фінансової політики в АПК парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Леонід Козаченко повідомив про те, що законопроект про ринок землі буде зареєстровано в лютому - березні наступного року. Депутат, який також є президентом Української аграрної конфедерації, на додаток зауважив, що всі ключові питання зняття мораторію вже погоджено.

Окреслюючи ключові аспекти ініціативи, Л. Козаченко звернув увагу на те, що першочергове право на купівлю землі матимуть аграрії, які працюють у регіоні розташування земельної ділянки. При цьому від ідеї обмеження кола осіб, які зможуть придбати землю на перших порах відкритого ринку землі, не відмовилися - продаж землі іноземцям буде заборонено мінімум на 5 років.

Також залишився в силі ще один базовий принцип - не більше 200 га в одні руки. Водночас питання про те, протягом якого періоду не можна буде перепродавати землю після її купівлі, ще обговорюється.

Нагадаємо, Українська аграрна конфедерація об'єднує професійні організації АПК, виробників, переробників і сервісні служби аграрного сектору з метою створення умов ефективної діяльності аграріїв. Серед статутних завдань конфедерації - сприяння вдосконаленню законодавчої бази в агропромисловій сфері, участь у реформуванні АПК, сприяння формуванню та реалізації політики в агропромисловій сфері в інтересах зміцнення національної економіки тощо.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини