Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Буде скориговано Порядок продовження строків подання податкової звітності

2 серпня 2017, 09:01
200
0
Реклама

ДФСУ опублікувала проект наказу «Про затвердження Порядку застосування норм пп. 102.6 - 102.7 ст. 102 Податкового кодексу України». З набранням чинності цим наказом втратить чинність однойменний наказ ДПАУ від 24.12.2010 р. № 1044.

Цей Порядок визначає механізм продовження граничних строків для подання податкової звітності та заяв у разі, якщо платник-фізособа або посадова особа юрособи був позбавлений можливості подати необхідні документи в строк, визначений Кодексом.

У документі перераховано допустимі підстави для порушення строків і вказано підтвердні документи для кожного з них. Перенесення строків можливе, якщо платник податків:

- перебував за межами України;

- перебував у плаванні на морських суднах у складі екіпажу таких суден;

- перебував у місцях позбавлення волі за вироком суду;

- мав обмежену свободу пересування у зв'язку з ув'язненням або полоном на території інших держав або внаслідок інших обставин непереборної сили;

- був визнаний за рішенням суду безвісно відсутнім чи перебував у розшуку.

При цьому платник податків - юридична особа повинен довести, що у нього не було інших посадових осіб, уповноважених відповідно до законодавства України нараховувати, справляти і вносити до бюджету податки, вести бухгалтерський облік, складати і подавати податкову звітність. У Положенні також перераховано обставини, з якими може бути пов'язана відсутність у власника можливості призначити таких посадових осіб.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини