Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Попереджено рейдерське захоплення комплексу активів у Дніпропетровській області

9 червня 2017, 09:01
268
0
Реклама

Спробу незаконного відчуження майна задокументували співробітники Управління захисту економіки у Дніпропетровській області та слідства обласної поліції. Під загрозою незаконного переоформлення майна опинився й один із дніпровських банків, активи якого становлять 200 млн гривень.

Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Дніпропетровській області Нацполіції спільно зі слідчим управлінням обласної поліції викрили та задокументували злочинну схему неправомірного заволодіння майном 21 товариства, серед яких і банківська установа.

Поліцейські встановили, що рейдер від імені ряду товариств на підставі підроблених документів намагався укласти незаконну угоду. За такою схемою було здійснено спробу заволодіти й активами банку.

Для переоформлення права власності на майно було надано підроблені документи, зокрема заяви акціонерів банку про продаж своїх часток у статуті. Відповідно до документації продаж було здійснено на користь трьох товариств, від імені яких і діяв зловмисник.

Інтерес для рейдера становили підприємства, що мають потужні активи, зокрема активи тільки однієї банківської установи дорівнюють 200 млн гривень.

Поліцейські здійснили заходи, завдяки яким вдалося запобігти незаконному привласненню майнових прав комерційних структур.

Слідче управління обласної поліції відкрило кримінальне провадження за ст. 2062 (протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації) Кримінального кодексу України.

До речі, про зміни в реєстрі нерухомості можна оперативно дізнатися через SMS-повідомлення, електронним листом, а також через сповіщення у кабінеті користувача за допомогою спеціального сервісу SMS-Маяк, запущеного на технічній базі «ЛІГА:ЗАКОН». Контролюючи реєстраційні дії щодо свого майна, власник зможе швидко відреагувати на незаконні дії та запобігти спробам рейдерського захоплення.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини