Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У 2017 році розроблять бюджет

16 грудня 2016, 14:40
186
0
Реклама

Бюджет країни визначатимуть на 3 роки вперед. Наступний рік може стати роком перехідної моделі середньострокового бюджетного планування. Про це заявила перший заступник Міністра фінансів Оксана Маркарова. Відповідно до домовленостей між МВФ та Україною така модель повинна запрацювати з 2018 року. Проте Міністерство фінансів пропонує прискорити процес і почати вже з 2017 року.

«Ми пропонуємо не чекати 2018 року і паралельно починати впроваджувати цей метод з наступного року навіть без змін до Бюджетного кодексу», - заявила пані Маркарова.
За її словами, за цей період мають бути напрацьовані всі інструменти середньострокового бюджетування, які будуть обов'язковими для подання, проте поки жорстко не контролюватимуться.

Хоча в Уряді готуються планувати бюджет на 3 роки вперед, нагадаємо, що проект Держбюджету на наступний рік досі не прийнятий. Тоді як згідно зі ст. 159 Закону «Про Регламент Верховної Ради» Держбюджет України має бути прийнятий Парламентом до 1 грудня року, що передує плановому.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини