Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Заблоковано сертифікацію

26.10.2016, 09:04
127
0

колісних транспортних засобів
колісних транспортних засобів

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Створено робочу групу для вирішення проблем із сертифікацією колісних транспортних засобів, що походять або вироблені в Сполучених Штатах Америки.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

З 1 січня 2016 відповідно до наказу Мінекономрозвитку від 06.05.2015 № 451 обов`язкову сертифікацію колісних транспортних засобів у державній системі сертифікації (УкрСЕПРО) скасовано та оцінювання відповідності КТЗ відбувається згідно з Порядком затвердження конструкції.

На сьогодні постає проблема відсутності конкретного механізму сертифікації автомобілів, що походять або вироблені в Сполучених Штатах Америки. Страждають від цього, у першу чергу, імпортери американських автомобілів та їхні споживачі.

Міністерство інфраструктури веде активну роботу щодо вирішення цього питання. Наразі міністерство проводить відбір кандидатур фахівців, які будуть включені до відповідної робочої групи.

ПРОТЕ:

За словами заступника Міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка, питання щодо сертифікації колісних транспортних засобів, що вироблені в США, буде врегульовано найближчим часом. Вирішити проблему хочуть шляхом внесення змін до наказу Мінінфраструктури від 17.08.2012 № 521.


Увійдіть, щоб залишити коментар