Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У Мінприроди починають роботу

20 жовтня 2016, 09:02
194
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

З 19 жовтня 2016 року почалися засідання експертних підгруп із розроблення проекту Національної стратегії поводження з відходами.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Нагадаємо, що з ініціативи Мінприроди було утворено міжвідомчу робочу групу у складі фахівців трьох міністерств та міжнародних партнерів.

Під час чергового засідання робочої групи з метою залучення широкого кола фахівців та врахування проблематики різних видів відходів було визначено перелік відповідних експертних підгруп.

До 12 жовтня Мінприроди приймало заявки на вступ до консультативно-робочих груп за напрямками. Кожен охочий мав можливість долучитися до процесу створення Національної стратегії поводження з відходами.

Наразі сформовано 6 експертних підгруп, кожна з яких має розробити пропозиції за напрямками та почати створення Стратегії.

«Залучення громадських експертів та представників бізнесу до розроблення Національної стратегії поводження з відходами дасть можливість створити спільний професійний документ з урахуванням усіх експертних пропозицій. Практика залучати громадськість до підготовки важливих для країни стратегій має показати позитивний результат. Люди, котрі живуть у цій державі та мають знання й досвід у цій сфері, повинні брати участь у формуванні документа, який у майбутньому змінить державну політику у сфері поводження з відходами», - зазначив заступник директора Департаменту екологічної безпеки Сергій Лук'янчук.

Наступним етапом стане винесення до кінця року проекту Національної стратегії поводження з відходами на широке громадське обговорення.

ПРОТЕ:

Можна очікувати, що проект з'явиться не раніше, ніж навесні вже наступного року.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини