Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Мораторій на скасування

19.10.2016, 09:03
130
0

спрощеної системи оподаткування
спрощеної системи оподаткування

ПРАВОВА ПОДІЯ:

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект про внесення змін до Податкового кодексу, який пропонує встановлення мораторію на скасування або зміни спрощеної системи оподаткування.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Розповідаючи про Податкову реформу-2016, Міністр фінансів Олександр Данилюк заявляв, що спрощену систему оподаткування не змінюватимуть. Проте ініціативи щодо обмеження спрощеної системи викликають стурбованість у бізнесу. За словами експерта Інституту Податкових Реформ Дмитра Серебрянського, останнім часом активізувались дискусії щодо обмеження з наступною ліквідацією спрощеної системи. Основним аргументом є те, що режим ЄП відкриває низку можливостей для податкового планування та арбітражних операцій, що в результаті позначається на значних фіскальних втратах бюджету.

ПРОТЕ:

Як вважає Дмитро Серебрянський, в нинішніх умовах постійного реформування фіскального відомства України одним з оптимальних форматів фіскального договору (між платниками податків і державою) є спрощена система оподаткування, за якої платники податків повністю добровільно виконують свій податковий обов'язок.

У Верховній Раді України 5 жовтня 2016 року зареєстровано проект Закону «Про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України» (законопроект № 5234). Законопроект пропонує встановити мораторій на скасування або зміни спрощеної системи оподаткування на період до 31 грудня 2021 року. Крім того, хочуть заборонити зміни у правовому регулюванні спрощеної системи оподаткування, які запроваджують додаткові вимоги, погіршують стан для відповідних платників податків, які застосовують спрощену систему.


Увійдіть, щоб залишити коментар