Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

НБУ погодив купівлю «Укрсоцбанку»

17.10.2016, 09:01
95
0

російською «Альфа-Груп»
російською «Альфа-Груп»

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Національний банк України погодив власникам ABH Holding (Люксембург) Михайлу Фрідману, Герману Хану, Петру Авену та Олексію Кузьмичову придбання опосередкованої істотної участі в «Укрсоцбанку».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Регулятор погодив купівлю контрольного пакета акцій «Укрсоцбанку» російською банківською групою «Альфа-Груп». На сьогодні «Укрсоцбанк» належить компанії UniCredit.

«Нацбанк України вітає першу за останні кілька років велику угоду в банківській сфері. Для нас основним пріоритетом є стабільність банківської системи, тому для НБУ важливий факт підтвердження акціонерами ABH Holdings S.A. виконання всіх своїх зобов'язань», - заявила голова Національного банку України Валерія Гонтарева.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет України 8 вересня надав дозвіл компанії ABH Holdings на придбання акцій ПАТ «Укрсоцбанк» у розмірі, що перевищує 50% голосів у вищому органі управління банку.

ПРОТЕ:

За оцінками експертів, імовірним варіантом угоди між ABH Holdings S.A. та UniCredit може бути передача «Укрсоцбанку» в обмін на міноритарну частку, яку отримає UniCredit, в ABH Holdings.


Увійдіть, щоб залишити коментар