Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Експертиза переказування коштів

17 серпня 2016, 09:06
246
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Антимонопольний комітет України рекомендує НБУ розширити коло суб'єктів, що можуть засвідчувати відповідність контрактних цін на роботи, послуги, права інтелектуальної власності, які є предметом договору, кон'юнктури ринку.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Антимонопольний комітет рекомендує Нацбанку ліквідувати монополію в сфері цінової експертизи на послуги з переказування коштів на користь нерезидентів. Сьогодні право видавати акти цінової експертизи та обґрунтування цін на послуги з їх видачі має єдине підприємство - ДП «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків». Єдиний надавач зазначеної послуги затверджений постановою НБУ і це призводить до обмеження конкуренції на згаданому ринку, вважають в АМКУ.

Пропозиції про приведення положення постанови Правління НБУ від 30.12.2003 № 597 «Про переказування коштів у національній та іноземній валюті на користь нерезидентів за деякими операціями» у відповідність до вимог законодавства про захист економічної конкуренції Комітет ухвалив 9 серпня 2016 року.

ПРОТЕ:

Рекомендації АМКУ є обов'язковими для розгляду. Тому вже досить скоро ми будемо знати реакцію НБУ.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини