Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Проект кредитування

10 червня 2016, 09:02
156
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Міністерство фінансів України подовжило строк подання українськими банками заявок на участь у спільному проекті України та Європейського інвестиційного банку «Основний кредит для малого і середнього бізнесу та компаній з середнім рівнем капіталізації» до 1 липня 2016 року.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Метою проекту є кредитування малого і середнього підприємництва та розвиток банківського сектору. Кредитні кошти у рамках проекту обсягом 400 млн євро будуть спрямовані комерційним банкам - учасникам для підтримки розвитку приватного сектору економіки.

Відібрані банки надалі кредитуватимуть коштами ЄІБ своїх клієнтів - підприємства малого бізнесу та установи з середньою капіталізацією. Крім того, кошти проекту можуть спрямовуватися на фінансування проектів соціально-економічної інфраструктури, включаючи проекти з енергоефективності, пом'якшення наслідків зміни клімату та адаптації до них.

Участь у програмі можуть взяти малі та середні підприємства з кількістю співробітників до 250 осіб, установи з середньою капіталізацією з кількістю співробітників до 3 тис., а також підприємства з кількістю співробітників більше 3 тис. У рамках цього проекту підприємства можуть залучити кредит у розмірі від 25 млн до 50 млн євро.

ПРОТЕ:

Відбір позичальників проводитиметься безпосередньо банками - учасниками проекту.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини