Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Реформи

7 червня 2016, 09:01
165
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Децентралізація, енергоефективність та міжнародне партнерство - три основні вектори політики реформ Мінрегіону, заявив Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Ключовий напрям Міністерства - реформа децентралізації. За словами Міністра, держава передає об'єднаним громадам ресурси для розвитку - кошти, землю та можливість ними управляти. Зокрема, планується передати громадам повноваження розпоряджатися с/г землями за межами населених пунктів - відповідний законопроект взятий за основу та повинен бути прийнятий як закон найближчим часом.

Головним вектором реформи енергоефективності є створення Фонду енергоефективності. Що стосується міжнародного партнерства, Геннадій Зубко серед основних напрямів роботи з міжнародними партнерами назвав: децентралізацію, енергоефективність, інфраструктурну підтримку комунального господарства, відновлення Донбасу.

ПРОТЕ:

З урахуванням того, що на відчуження сільгоспземель і зміну їх цільового призначення діє мораторій, єдиний спосіб монетизувати розпорядження ними - передати в оренду, тобто можна очікувати, що місцеві ради, отримавши право розпоряджатися землею, активно шукатимуть орендарів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини