Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Ртутьвмісні лампи

17 травня 2016, 09:01
381
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Благодійний фонд MAXUS та Проект Програми розвитку ООН і Глобального екологічного фонду «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення» оголосили про початок кампанії щодо залучення уваги населення та української влади до проблеми правильного збору й утилізації відпрацьованих ламп, що містять ртуть.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

У рамках кампанії організатори планують поширити інформацію про шкоду для екології та здоров'я людини ртуті, що міститься в люмінесцентних лампах, і важливість правильного збору та утилізації таких ламп. Також, з 27 до 29 травня включно, будуть організовані тимчасові пункти збору ртутьвмісних джерел світла в торгових точках однієї з українських мереж гіпермаркетів.

Всесвітня організація охорони здоров'я відносить ртуть до токсинів, які найбільш небезпечні для довкілля та здоров'я людини. Відпрацьовані ртутьвмісні лампи підлягають спеціальній утилізації - їх не можна викидати в контейнери для сміття.

Навіть усвідомлюючи важливість правильної утилізації люмінесцентних ламп, жителі України нерідко зазнають труднощів, оскільки на сьогодні в державі фактично відсутня система пунктів збору таких ламп.

ПРОТЕ:

Вирішення проблеми лежить швидше в площині стимулювання бізнесу в частині створення постійних пунктів збору.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини