Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Контролюючі органи

12 травня 2016, 09:02
179
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що 16 контролюючих органів, про ліквідацію яких було рішення уряду, мають припинити діяльність до 1 липня.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

«Хочу повідомити, що пройшло майже два роки з моменту прийняття відповідної постанови уряду, а багато інспекцій не ліквідовано. Ми провели нараду, щоб завершити виконання цієї постанови до 1 липня під особисту відповідальність кожного міністра, який курирує той чи інший напрям», - заявив Прем'єр-міністр на засіданні уряду.

Гройсман нагадав, що уряд під керівництвом Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка 10 вересня 2014 року прийняв рішення про ліквідацію численних контролюючих інспекцій та комісій. Він привів в приклад санепідемстанцію, процес ліквідації якої йде вже декілька років.

«Ця постанова має бути реалізована. Статистика говорить про таке: з моменту прийняття постанови припинено діяльність тільки 2 з 18 таких інспекцій та органів», - додав Прем'єр-міністр.

ПРОТЕ:

Варто зазначити, що значна частина органів має бути ліквідована шляхом реорганізації, і тому проблема часто лежить у площині того, що досі не сформовано замінюючий орган.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини