Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

СИСТЕМА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

28 грудня 2015, 09:02
172
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабмін прийняв рішення спростити процедуру фінансування для всіх установ охорони здоров'я - відповідні зміни внесено до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Постанова уряду сприятиме спрощенню та скороченню документообігу в установах охорони здоров'я, спрощенню порядку перерозподілу бюджетних коштів у частині внесення змін до планів використання бюджетних коштів і надасть можливість самостійно визначати першочерговість платежів.


У Міністерстві охорони здоров'я розповіли, що фінансування за скороченою економічною класифікацією витрат бюджету вже було введено у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях і Києві, а також в установах охорони здоров'я, які надають первинну медичну допомогу. Запровадження такого механізму пройшло успішно, тому було прийнято рішення розповсюдити його на установи охорони здоров'я, що утримуються за рахунок бюджетних коштів, незалежно від того, який вид медичної допомоги надає такий заклад і з бюджету якого рівня надходить фінансування.

ПРОТЕ:

Швидше за все, нововведення реально запрацює вже після новорічних свят.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини