Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ

17 листопада 2015, 09:03
176
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Уряд постановою від 11 листопада 2015 року № 926 врегулював деякі питання виконання Програми підвищення обороноздатності і безпеки держави в частині створення сучасної системи висвітлення надводної обстановки.

Зокрема, Кабмін затвердив Умови надання у 2015 році державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов'язань за кредитом із залученням непокритого безвідкличного документарного акредитиву (далі - запозичення), що буде залучений дочірнім підприємством держкомпанії «Укрспецекспорт» державним госпрозрахунковим зовнішньоторгівельним підприємством «Спецтехноекспорт» (далі - позичальник).

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Державна гарантія надається для забезпечення виконання боргових зобов'язань позичальника за запозиченням у розмірі, що не перевищує суми 300 млн грн.

До надання державної гарантії позичальник забезпечує погодження залучення кредиту із залученням непокритого безвідкличного документарного акредитиву згідно з Порядком погодження залучення держпідприємствами, у тому числі госптовариствами (окрім банків), у статутному капіталі яких 50 і більше відсотків акцій (часток, паїв) належать державі, кредитів (позик), надання гарантій або поруки за такими зобов'язаннями.

Для надання державної гарантії позичальник подає Мінфіну:

- проект кредитного договору;

- відомості про запозичення разом із графіком його погашення та обслуговування.

Мінфін і позичальник до надання державної гарантії укладають договір про погашення заборгованості перед державою за виконання гарантійних зобов'язань.

Державна гарантія надається на строк виконання боргових зобов'язань за запозиченням.

ПРОТЕ:

Фактично держава надаватиме гарантії тільки державним підприємствам оборонної промисловості.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини