Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ОФОРМЛЕННЯ ПОРУШЕНЬ ПДД

16 листопада 2015, 09:06
223
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:
13 листопада набула чинності оновлена Інструкція з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

При виявленні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, розгляд якого належить до компетенції Національної поліції, поліцейський виносить постанову у справі про адміністративне правопорушення без складання відповідного протоколу.

У разі виявлення правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, якщо воно здійснене особами віком від 16 до 18 років або його розгляд не належить до компетенції Національної поліції, поліцейський складає протокол про адміністративне правопорушення.

ПРОТЕ:

При порушенні правил дорожнього руху водіями транспортних засобів Збройних Сил чи інших утворених відповідно до законів військових формувань і Держспецслужби транспорту - військовослужбовцями строкової служби штраф як адміністративне стягнення до них не застосовується. У цих випадках поліцейські передають матеріали про правопорушення відповідним органам для вирішення питання про притягнення винних до дисциплінарної відповідальності.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини