Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

СПІВРОБІТНИЦТВО З БІЗНЕС-ОМБУДСМЕНОМ

23 вересня 2015, 09:05
166
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Міністр юстиції Павло Петренко та український бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета 15 вересня 2015 року підписали Меморандум про партнерство та співробітництво.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

«Для бізнесменів факт підписання Меморандуму з Радою бізнес-омбудсмена - це гарантія того, що скарга буде розглянута на незалежному майданчику. Якщо буде доведено, що в діях чиновників Міністерства є ознаки кримінального правопорушення, він буде миттєво звільнений. Також бізнес-омбудсмен як комунікатор між бізнесом та державою даватиме нам рекомендації, як поліпшити сервіси, які ми надаємо, для спрощення життя підприємців», - зазначив Міністр юстиції Павло Петренко.

Сторони планують взаємодіяти в наданні департаментам, що входять до системи органів Мін'юсту, а також органам держвлади та місцевого самоврядування рекомендацій з метою спрощення умов здійснення підприємницької діяльності та запобігання корупційним діянням, у підготовці пропозицій щодо вдосконалення законодавства з питань примусового виконання рішень судів, держреєстрації юридичних та фізичних осіб, держреєстрації прав на рухоме і нерухоме майно, банкрутства та використання електронного підпису, а також інших питань, що відносяться до сфер компетенції Міністерства. Крім того, сторони співпрацюватимуть у напрямку виявлення й усунення положень у законодавстві, що обмежують можливість здійснення підприємницької діяльності, а також моніторингу порушень з боку посадових осіб інтересів суб'єктів підприємницької діяльності.

ПРОТЕ:

Питання в тому, чи виконуватимуться рішення, прийняті за підсумками розгляду скарг.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини