Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДНОПОГЛИБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ

21 серпня 2015, 09:00
251
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабінет Міністрів прийняв ініційовану Міністерством інфраструктури постанову про спрощення процедури отримання дозволів на здійснення експлуатаційного днопоглиблення в морських портах.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Віднині дозвіл на проведення експлуатаційного днопоглиблення в морських портах видаватиметься Мінприроди один раз і буде безстроковим, якщо паспортні технічні характеристики акваторії порту або каналу, технологічні рішення та умови виконання робіт є незмінними.

Раніше дозвіл на один і той же вид робіт треба було оформляти кожного разу, коли з'являлася потреба підтримки глибини на належному рівні. Погоджувати його повинні були шість різних органів влади і держустанов. У більшості випадків на отримання дозволу треба було більше часу, чим на проведення самих робіт.

«Усунення бюрократичних перешкод надасть можливість вчасно проводити роботи, щоб підтримувати в належному стані акваторії в морських портах та на підхідних каналах. Крім того, запровадження спрощеної процедури днопоглиблення означає істотну економію державних коштів і часу. Якщо, наприклад, у 2014 році на отримання дозволу треба було мінімум шість місяців, зараз цей термін скоротиться до одного місяця. Ми розраховуємо на те, що нововведення дозволить створити привабливіші умови для судно- та вантажовласників», - зазначив заступник Міністра інфраструктури Юрій Васьков.

ПРОТЕ:

Цей порядок не стосується днопоглиблювальних робіт за межами акваторії портів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини