Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПРИВАТИЗАЦІЯ

17 серпня 2015, 09:03
180
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабінет Міністрів України пропонує виключити 13 українських морських торговельних портів із переліку об'єктів права державної власності, які не підлягають приватизації.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Така ініціатива міститься в урядовому законопроекті № 2488а про внесення змін до деяких законів щодо об'єктів морського транспорту.

Головною метою законопроекту є запровадження конкурентної процедури продажу майна підприємств; захист підприємств, які виключаються з переліку, від позаприватизаційних процедур ліквідації та відчуження їх майна, зокрема при відкритті процедур банкрутства, - сказано в пояснювальній записці.

Законопроектом передбачено припинення провадження у справах про банкрутство зазначених підприємств, а також вводиться мораторій на порушення провадження у справах про банкрутство впродовж трьох років. При цьому в документі зазначено, що ці норми не поширюються на об'єкти права державної власності, які ліквідуються за рішенням власника.

ПРОТЕ:

Такі ініціативи дещо ускладнюють стягнення боргів з портів, оскільки ці підприємства більше не боятимуться перспективи банкрутства.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини