Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РРО

23 липня 2015, 09:06
132
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Президент України підписав Закон № 569-VIII про внесення змін щодо державних гарантій суб'єктам господарювання в застосуванні ними реєстраторів, який був прийнятий 1 липня.


ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Пункт 296.10 статті 296 Податкового кодексу викладено в редакції, згідно з якою не застосовують РРО платники єдиного податку:


- першої групи;


- другою та третьою груп (ФОП) незалежно від обраного виду діяльності, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 1 млн грн.


У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 млн грн застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов'язковим. Застосування РРО починається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, і триває в усіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.


В оновленому пункті 2 статті 9 Закону про застосування РРО зазначено, що РРО не застосовуються при виконанні банківських операцій, за деякими винятками.


Також Законом встановлено тимчасове звільнення від санкцій, зокрема, для підприємців при проведенні валютообмінних операцій, якщо вони виконуються не в касах уповноважених банків, - до 1 січня 2016 року. Крім того, вносяться й інші зміни, що стосуються спрощення використання РРО.


Передбачено, що сервісні центри обслуговуватимуть РРО без порушення опломбування. У разі незабезпечення гарантійного ремонту РРО не пізніше 7-го робочого дня з дня прийняття в ремонт - вводиться в експлуатацію належним чином зареєстрований на суб'єкта господарювання резервний РРО.


Кабінет Міністрів до 1 вересня повинен розробити порядок проведення перевірок суб'єктів господарювання на предмет використання РРО.

ПРОТЕ:

Закон набере чинності з дня його опублікування.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини