Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ТОРГОВЕЛЬНІ МАРКИ

22 липня 2015, 09:04
187
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Комітет ВР з питань правової політики та правосуддя рекомендує прийняти за основу законопроект № 2696 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо правового забезпечення відкритості баз даних та прозорості реєстраційних процедур.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Проектом пропонується внести відповідні зміни до Цивільного кодексу та Закону «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг».

Зокрема, документом передбачено опублікування всіх поданих заявок на торговельні марки та рішень Апеляційної палати держслужби інтелектуальної власності у відкритій електронній базі даних.

Також запропоновано запровадити процедуру подання і розгляду мотивованих заперечень проти незаконної видачі охоронного документа на торговельні марки, механізм оскарження рішень органу експертизи в Апеляційній палаті.

Уточнюється перелік абсолютних і відносних умов надання знаку правової охорони, закріплюється можливість подання заявок на знаки в електронній формі, розширюється перелік доступних способів захисту порушеного права на торговельну марку, а також надається можливість дострокового припинення реєстрації товарного знаку внаслідок його невикористання протягом 5 років.

ПРОТЕ:

Для зміни чинного законодавства законопроект має бути прийнятий парламентом. Друга сесія Верховної Ради ще не закрита - за потреби Володимир Гройсман уповноважений призначити засідання і в серпні. Але цей законопроект навряд чи буде включено до порядку денного найближчим часом. Повноцінна третя сесія парламенту почнеться у вересні, тоді й слід очікувати його розгляду.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини