Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ВІЙСЬКОВО-ТРАНСПОРТНИЙ ОБОВ'ЯЗОК

8 липня 2015, 09:05
274
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

7 липня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів № 405, якою внесено зміни до Положення про військово-транспортний обов'язок з урахуванням раніше зміненого законодавства про мобілізацію та військовий обов'язок.ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Підприємство в мирний час при придбанні транспортного засобу або одиниці техніки (будівельної, інженерної тощо), що підлягає мобілізації в особливий період, повинно поставити її на військовий облік у райвійськкоматі. Техніку потрібно утримувати в стані постійної готовності до передачі військовим формуванням в особливий період, надавати представникам військкомату можливість проводити перевірки мобілізаційної готовності техніки. В особливий період підприємство зобов'язане при отриманні часткових нарядів забезпечити за свій рахунок своєчасну доставку техніки в належному стані до визначених пунктів передачі.

ПРОТЕ:

Техніка повертається протягом 30 днів з моменту оголошення демобілізації. Якщо техніку пошкоджено або знищено, компенсація виплачується з бюджету протягом 5 років після оголошення демобілізації.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини