Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЛІЦЕНЗУВАННЯ ПИВА

8 липня 2015, 09:06
209
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов повідомив, що в Міністерстві завершують підготовку законопроекту для врегулювання проблеми ліцензування торгівлі пивом.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Через запровадження з 1 липня обов'язкового ліцензування оптової торгівлі пивом у розмірі 500 тис. грн на рік постраждали малі пивоварні. «Сума несуттєва для великих пивоварних заводів, ніяк не допомагає боротися зі споживанням пива серед неповнолітніх, але смертельна для малих крафтових пивоварень, які готують відмінний продукт, створюють робочі місця, і деякі вже навіть експортують свою продукцію на сусідні ринки. Не може мікропідприємство з річним оборотом трохи більше 1 млн грн заплатити відразу таку істотну суму. Не може пивоварня-ресторан діяти за тими ж правилами, що й великий завод. Аналогічна проблема постала й перед невеликими дистриб'юторами», - повідомив М. Нефьодов. Вирішення проблеми - різна вартість ліцензії залежно від обсягу бізнесу. За словами чиновника, з таким диференційованим підходом згодні пивовари, в т. ч. і великий бізнес. Крім того, як розповів М. Нефьодов, заплановано зміни щодо роздрібної ліцензії для торгівлі пивом у малих архітектурних формах.

ПРОТЕ:

Законопроект має бути внесено на розгляд Верховної Ради, яка й прийме рішення про введення диференційованого підходу у визначенні вартості ліцензії залежно від обсягу бізнесу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини