Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЕЛЕКТРОННІ ДЕРЖЗАКУПІВЛІ

25 грудня 2014, 09:06
177
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

В Україні в тестовому режимі запущено систему електронних державних торгів. Координатор пілотного проекту Олександр Стародубцев зазначив, що всі учасники процесу мають переконатися в ефективності електронної системи з погляду економії державних коштів. Крім того, завдяки цим випробуванням стане зрозуміло, яким чином мають бути побудовані всі закупівельні процеси.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Наразі з боку замовників у тестуванні беруть участь Держуправління справами, Національний банк, Львівська міськрада та НАЕК «Енергоатом». Найближчим часом планує приєднатися й Київська облдержадміністрація.

Закупівлі за допомогою системи почнуться із січня наступного року, якщо в процесі тестування не буде виявлено критичних недоліків. Спочатку через електронну систему планується проводити торги на суми до 100 тис. грн. Йдеться передусім про забезпечення офісних потреб - закупівлю паперу, води та канцелярії.

У рамках системи здійснюватиметься оголошення про закупівлю, приймання первинних пропозицій від постачальників, проведення аукціону та визначення переможця тендеру. Аукціон планується проводити в три раунди, у рамках кожного з яких ціна знижуватиметься до мінімальної із запропонованих.

Закупники та постачальники працюватимуть у системі електронних торгів через електронні торговельні майданчики. Наразі до системи вже підключено майданчики Prom.ua і SmartTender.biz.

ПРОТЕ:

Строк пілотного проекту з використання електронних торгів не встановлено і залежатиме від того, як багато доопрацювань знадобиться.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини