Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

ОФОРМЛЕННЯ ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА

12.12.2014, 09:00
87
0

ДМС готова почати оформлення біометричних закордонних паспортів
ДМС готова почати оформлення біометричних закордонних паспортів

ПРАВОВА ПОДІЯ:

У всіх областях України завершується встановлення обладнання, необхідного для оформлення біометричних паспортів для виїзду за кордон. Почалося також планове навчання співробітників ДМС, у кінці грудня буде проведено заліки. Про це розповів Голова Державної міграційної служби Сергій Радутний під час брифінгу 10 грудня 2014 року.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Процедура оформлення майже не зміниться, громадянину лише необхідно буде поставити підпис на спеціальному електронному планшеті та прикласти пальці рук до сканера для внесення в чіп відбитків.

Закордонні паспорти, оформлені до 1 січня 2015 року, дійсні до закінчення терміну їх дії, міняти їх на біометричні не обов'язково. Крім того, кожен громадянин України зможе і після 1 січня 2015 року оформити звичайний (без чіпа) паспорт для виїзду за кордон, а також відмовитися від внесення на чіп відбитків пальців рук.

Закордонні паспорти з 1 січня оформлятимуться протягом 20 робочих днів у звичайному режимі, і протягом 7 робочих днів у прискореному, із сплатою подвійного розміру платежів до держбюджету.

Запровадження біометричних документів є однією з умов надання безвізового режиму ЄС для України.

ПРОТЕ:

Їздити до країн Європейського Союзу без віз українці зможуть тільки після прийняття відповідного рішення ЄС. За даними МЗС України, це може статися вже навесні 2015 року.


Увійдіть, щоб залишити коментар