Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

БЕЗПЕКА НА РІЧКОВОМУ ТРАНСПОРТІ

2 грудня 2014, 09:02
153
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабмін постановою від 26.11.2014 № 668 затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері безпеки на морському та річковому транспорті.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

До критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері безпеки на морському та річковому транспорті, відносяться:

  • вид господарської діяльності;

  • кількість осіб, які постійно або тимчасово знаходяться на об'єкті морського або річкового транспорту;

  • наявність порушень законодавства у сфері безпеки на морському та річковому транспорті.

Відповідно до таких критеріїв суб'єкти господарювання відносяться до одного з трьох ступенів ризику - високого, середнього або незначного. Також визначено періодичність планових перевірок Державною інспекцією з безпеки на морському та річковому транспорті: суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику - не частіше 1 разу на рік, з середнім - не частіше ніж раз на два роки і з незначним - не частіше ніж один раз на три роки.

До набрання постановою № 668 чинності діють старі критерії, затверджені постановою Кабміну від 03.09.2009 № 548.

ПРОТЕ:

Варто зазначити, що нові критерії для деяких перевіряючих означатимуть збільшення частоти перевірок (наприклад, для організацій, що здійснюють нагляд за безпекою на внутрішніх водних шляхах), для інших же - їх зменшення (наприклад, для морських портів і морських перевізників, що працюють виключно з вантажами, не віднесеними до категорії небезпечних).

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини