Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ТАРИФНИЙ ПЛАН

28 листопада 2014, 09:00
185
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

На засіданні НКРЗІ 25 листопада прийнято за основу проект рішення «Про внесення змін до Порядку реєстрації абонентів, що одержують телекомунікаційні послуги без укладення договору у письмовій формі». Розроблення такого документа обумовлено великою кількістю звернень споживачів телекомунікаційних послуг зі скаргами на дії операторів.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

НКРЗІ вважає необхідним визначити, що реєстрація абонента не є підставою для зміни умов укладеного між ним та оператором/провайдером договору про надання телекомунікаційних послуг.

Зокрема, згідно з проектом оператор не може без згоди абонента змінювати умови надання послуг, скорочувати або змінювати їх перелік, а також тарифи та тарифні плани, умови й порядок оплати послуг, перетворювати внесені на особовий рахунок абонента кошти на бонуси, бали тощо.

Крім того, при реєстрації абонента заборонять вимагати інші документи та дані, окрім тих, які визначені Порядком. При цьому не допускається відмова оператора, провайдера телекомунікацій у реєстрації абонента.

ПРОТЕ:

Редакція зазначених змін ще не остаточна. Комісія оприлюднить проект на своєму сайті та протягом місяця прийматиме пропозиції та зауваження до нього.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини