Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПОГОДЖЕННЯ АКТІВ МІСЦЕВИХ РАД

28 листопада 2014, 09:04
174
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабмін встановив порядок погодження Державною регуляторною службою проектів актів органів місцевого самоврядування і подання до них пропозицій щодо удосконалення.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

ДРС повинна перевіряти подані проекти актів на відповідність вимогам ст. 4 Закону «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Пропозиції службою можуть бути підготовлені та надані відповідному органу місцевого самоврядування у разі, якщо проект не відповідає всім вимогам цієї статті.

На розгляд проекту і підготовку пропозицій відводиться 20 робочих днів з моменту отримання повного пакета документів, в який входять власне проект акта, експертний висновок профільної постійної комісії місцевої ради про регуляторний вплив акта й аналіз регуляторного впливу акта.

Таким чином, бізнес отримує можливість впливати на плановані акти місцевих рад за допомогою звернення до Державної регуляторної служби.

ПРОТЕ:

Органи місцевого самоврядування, найімовірніше, не завжди прислухатимуться до рекомендацій ДРС, беручи приклад з центральних органів влади.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини