Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА

27.11.2014, 09:02
110
0

Для звільнення від податків треба підтвердити цільове використання
Для звільнення від податків треба підтвердити цільове використання

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Державна фіскальна служба в листі від 5 листопада 2014 року № 6280/6/99-99-17-03-03-15 розповіла про порядок звільнення від податків добродійної допомоги, що надається благодійником-юрособою на користь платників податку - учасників бойових дій або на користь членів їх сімей.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Роз'яснено, що у оподатковуваний дохід не включається благодійна допомога у будь-якій сумі (вартості), надана, зокрема, благодійником-юрособою на користь учасників бойових дій та членів їх сімей за умови дотримання норм пп. 170.7.8 п. 170.7 ст. 170 Податкового кодексу. При цьому обов'язок щодо контролю за цільовим використанням коштів одержувачами допомоги (учасниками бойових дій та членами їх сімей) покладається на благодійника-юрособу.

Юрособа після підтвердження одержувачами благодійної допомоги цільового використання коштів зазначає відомості про надані суми благодійної допомоги в податковій звітності.

ПРОТЕ:

Водночас одержувач благодійної допомоги зобов'язаний підтвердити благодійнику статус учасника бойових дій. Члени сім'ї повинні підтвердити родинний зв'язок з учасником бойових дій, статус учасника бойових дій, поранення, інше пошкодження здоров'я, загибель та інші пошкодження, отримані внаслідок АТО.


Увійдіть, щоб залишити коментар