Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РОБОТУ РАДИ ІНВЕСТОРІВ ВІДНОВЛЯТЬ

17 листопада 2014, 09:02
150
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків стурбований посиленням адміністративного тиску на бізнес та заначає, що така практика недопустима.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Виступаючи на брифінгу, Д. Шимків розповів, що під час зустрічей з іноземними підприємцями, інвесторами та послами інших країн часто лунає зауваження щодо тиску на бізнес в Україні. «На тлі заяв, які все частіше роблять політики і чиновники, бізнес констатує адміністративний тиск. У деяких випадках він посилюється. Це не може не викликати стурбованість», - підкреслив він.

Так, багато скарг бізнесу стосуються судових розглядів з боку органів центральної виконавчої влади, розпочатих ще при режимі Віктора Януковича, а також необґрунтованих перевірок, кількість яких порівняно з минулим роком не зменшилася. «Це дивує, оскільки у нас є мораторій на перевірки, але наші перевіряючі органи креативні: знаходять моделі, як заходити на підприємства і тиснути на них», - додав заступник Глави АПУ. Також є скарги і на дії Антимонопольного комітету.

Для боротьби з необґрунтованим тиском на бізнес буде відновлено та реформовано роботу Ради вітчизняних та іноземних інвесторів при Президентові. «Цей орган дозволить зробити максимально прозорим і публічним процес аналізу інвестиційних проектів, вивчення проблем і шляхів вирішення конфліктних ситуацій», - сказав Д. Шимків.

ПРОТЕ:

Від представника Адміністрації Президента хотілося б почути не лише стурбованість зростанням адміністративного тиску на бізнес, але й конкретний план дій з подолання цього негативного явища.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини