Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

УЗГОДЖЕНІ ДІЇ

12 листопада 2014, 09:00
114
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Положення про порядок подання заяв до органів АМКУ про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання було доповнено декількома новими нормами, які вже почали діяти.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Так, тепер у главі 3 Положення, яка визначає сферу його застосування, є застереження про те, що отримання дозволу на узгоджені дії не звільняє від необхідності отримання дозволу на концентрацію, якщо необхідність такого дозволу передбачена законодавством.

Також глава, присвячена особливостям розгляду заяв про узгоджені дії, тепер містить окреме регулювання для продажу неплатоспроможного або перехідного банку інвестору. У таких випадках окремі документи та відомості, передбачені загальним порядком, можна не подавати, але документи, що підтверджують такий продаж, мають бути подані обов'язково. При цьому слід подати відомості про основні види діяльності тільки щодо тих ринків, на яких діяв об'єкт продажу протягом двох останніх років. Окрім цього, для випадків продажу неплатоспроможного або перехідного банку інвестору визначено окремий термін розгляду заяви - один місяць з моменту її прийняття.

ПРОТЕ:

Фактично йдеться лише про спрощення продажу проблемних банків.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини