Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ

3 листопада 2014, 09:01
138
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

ДФС затвердила Рекомендації щодо організації роботи головних управлінь служби із приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Про це йдеться в наказі від 24 жовтня 2014 року № 213.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Ліцензія видається на підставі заяви та документів, перелік яких визначено Законом, поданих суб'єктом госпдіяльності (особисто або через представника, чи надісланих рекомендованими листами) до Головного управління або Центру обслуговування платників (ЦОП) за місцем здійснення торговельної діяльності. До заяви про ліцензію на право роздрібної торгівлі алкоголем додається довідка органу ДФС про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів, що знаходяться в місці торгівлі.

Ліцензія або рішення про відмову в її видачі видається заявнику не пізніше 10 календарних днів з дня отримання документів. У рішенні про відмову у видачі має бути зазначено підставу для відмови.

За видачу ліцензії стягується плата. При прийнятті платіжного доручення уповноважена особа перевіряє наявність відбитка штампа банку, інформацію про призначення платежу та правильність номера рахунка. У додатку до ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями суб'єктом господарювання зазначається адреса місця торгівлі, а також перелік електронних контрольно-касових апаратів та інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери книг обліку розрахункових операцій, що знаходяться в місці торгівлі.

Ліцензії видаються заявнику при пред'явленні ним документа, що засвідчує особу (для фізосіб), або уповноваженому на це представнику заявника за дорученням. У разі втрати або пошкодження ліцензії на підставі заяви суб'єкта господарювання протягом 3 робочих днів видається дублікат.

ПРОТЕ:

Рекомендації практично дослівно повторюють раніше чинний Порядок організації роботи головних управлінь Міндоходів із приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Це не дивно, оскільки єдина причина видання нового наказу - переформування Міністерства доходів і зборів в Державну фіскальну службу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини