Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РОСЛИННА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ РОСІЇ

24 жовтня 2014, 09:01
146
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Федеральна служба з ветеринарного та фітосанітарного нагляду підсумувала запроваджені тимчасові обмеження на постачання рослинної продукції.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Із червня 2014 року діють тимчасові обмеження на ввезення з України до Російської Федерації картоплі, рослинної продукції в ручній поклажі, багажі та поштових відправленнях. З 1 серпня під обмеження на ввезення до Росії потрапила така підкарантинна продукція:

  • боби соєві;

  • соняшник;

  • крупа кукурудзяна;

  • соєвий шрот.

Із 22 жовтня 2014 року введено тимчасові обмеження на ввезення всієї підкарантинної продукції високого фітосанітарного ризику, що надходить на територію Російської Федерації з України: походженням з України, а також яка слідує транзитом через територію України до Росії.

Крім того, посилаючись на явні порушення вимог законодавства, встановлених для ввезення товару на територію Російської Федерації, управління Россільгоспнагляду в Криму не пропускають деяку продукцію українського виробництва на півострів.

ПРОТЕ:

Россільгоспнагляд не виключає введення додаткових захисних заходів у вигляді тимчасових обмежень на ввезення рослинної продукції як з самої України, так і транзитом через її територію.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини